BITULINE® SU YALITIM MEMBRANI

Temellerin su yalıtımında kaliteli, dayanıklı ve etkili membran
BITULINE®, temellerin ve bodrum katlarının su yalıtımını sağlayan, modifiye bitüm esaslı su yalıtım membranıdır.
 • SU GEÇİRİMSİZ

  BITULINE® membranları eritme kaynağı ile birleştirilir ve yüzeylere kolayca yapışır. Kaynak sistemi yalıtımın sürekliliğini sağlar. BITULINE® sisteminin su geçirimsizliği ek yerlerinde de tamdır.

  YÜKSEK TEKNOLOJİ

  BITULINE® membranları polyester ve cam tülü donatılı olarak çeşitli polimerlerle modifiye edilen yüksek kaliteli bitümden çeşitli kalınlıklarda üretilir. Modern makinalarla üretiliyor olması yalıtımın homojenliğini ve kalite bütünlüğünü sağlar.

  HER KOŞULDA GÜVENLİ

  Modifiye bitüm sayesinde yalıtım çok düşük sıcaklıklarda dahi esnekliğini korur ve çatlamaz. Yüksek sıcaklıklarda da ise geç yumuşar, formunu korur. Bu nedenle BITULINE® sistemi her iklim kuşağında güvenle kullanılır.

  BITULINE®, dayanıklı yapısıyla zor şartlarda bile kusursuz bir su yalıtımı sağlar.

  BITULINE® uzun vadede de dayanıklılık ve kalıcılık isteyen su yalıtım çözümleri sunar.

  BITULINE® membranları, tam su geçirimsiz su yalıtım özelliği ve yüksek yapışma niteliği ile uzun ömürlü ve güvenilir bir yalıtım sağlar.
 • BITULINE® Membranları Onduline Avrasya Sapanca tesislerinde modern teknolojilerle üretilmektedir. Kaliteli bir su yalıtım membranının vazgeçilmez özellikleri olan sağlamlık ve esneklik, uzun ömürün elde edilmesinde kullanılan üstün nitelikli bitüm polimerler ve donatı keçeleriyle bilgisayarlarla kontrol edilen özel karışım formülasyonu da önemli rol oynar.

Tipler

 • Prima Serisi Membranlar

  BITULINE® Prima

  Atactic Pollyprpylene (APP) katkılı modifiye bitümden üretilen plastomerik tip membranlardır. Her türlü yapıda karşılaşılan su yalıtım sorunlarına cevap veren çok geniş bir spekruma sahip olan Prima serisi BITULINE®'ler, ılıman iklim kuşaklarının soğuk ve sıcak hava koşullarıyla iyi bir uyum gösterir. Ülkemizde en yaygın kullanılan membran tipidir.

 • Extra Serisi Membranlar

  BITULINE® Extra

  Atactic Pollyprpylene (APP) katkılı modifiye bitümden üretilen plastomerik tip membranlardır. Arttırılmış donatı ağırlığıyla daha yüksek gerilmelere dayanabilen Extra serisi membranlar, çetin iklimli bölgelerde de iyi bir performans gösteren, daha düşük ve yüksek sıcaklıklara dayanıklı bir karışıma sahiptir.

 • Maxima Serisi Membranlar

  BITULINE® Maxima

  Styrene Butadiene Styrene (SBS) katkılı modifiye bitümden üretilen elastomerik tip membranlardır. Özel bir formülasyon sayesinde olağan dışı düşük sıcaklıklarda da esnek kalabilen BITULINE® Maxima'lar, özellikle çok soğuk iklim bölgelerinde kullanılmak üzere geliştirilmişlerdir. Ayrıca bu grup membranlar, konstrüksiyon özellikleri nedeniyle sürekli esneyen, titreşen ve genleşen yapılar için olduğu kadar, basınçlı zemin suyuna karşı yapılan "BOHÇALAMA" TİPİ TEMEL YALITIMLARI İÇİN DE İDEALDİR.

 • !!! MAXIMA SERİSİ MEMBRANLAR YÜKSEK DAYANIMI VE ELASTİKİYETİ AÇISINDAN ONDULİNE AVRASYA TARAFINDAN TEMELLER İÇİN ÖZELLİKLE ÖNERİLMEKTEDİR.

  Aksesuarlar

 • BITULINE® Astar

  (TS113 özelliğinde yüksek kaliteli bitüm emülsiyonu)
  Ebat : 232 mm x 232 mm
  Yükseklik : 350 mm
  Ambalaj : 17 kg/teneke
  Palet : 60 teneke