KURUMSAL

Bundan önce ne yaptığımızdan çok bundan sonra ne yapabiliriz politikasını izleyerek ısı, su ve ses yalıtımında, gelişen teknolojiyi takip ederek doğanın dokusunu bozmamak, insanların evlerinde, işyerlerinde, eğlence mekanlarında, alışveriş merkezlerinde rahat ve konforlu zaman geçirmelerini amaç edinerek, değişen doğa koşullarını da hesaba katarak, küresel ısınma faktörünün önüne geçmek adına, değerli müşterilerimizi yalıtım konusunda bilinçli olmaya davet ediyor ve biz de gelişen teknolojiyi uygun fiyat ve kolay ödeme şartlarıyla siz değerli müşterilerimize sunmayı amaçlıyoruz...

Tarihçe

İz İzolasyon'un şirket sahibi Hamza Karslı 1985 yılında Onduline Avrasya'da çalışmaya başlamıştır. Daha sonra Onduline Avrasya'nın firma yetkililerinin teşvikleri sonucunda Onduline Avrasya bayiliğini alarak 2001 yılında İz İzolasyon'u kurmuştur.

Vizyon, Misyon

İş ve özel yaşamımızda sevgi ve saygının örnek temsilcileri olarak kalmak en büyük emelimizdir. İnsanın bulunduğu ve çalıştığı her mekanda konforlu yaşam alanlarının yaratılmasında sunduğumuz ürün ve hizmetlerin güvenilirlik sorumluluğunu taşımaktan ve çevreye yaptığımız katkılardan gurur duyuyoruz. İnsanların bulunduğu mekanda huzur içinde yaşamalarının bizde yarattığı coşkunun dünyada hiçbir şeyle ölçülemeyeceğini biliyoruz.